Drukarnia materiałów reklamowych

Sukces materiałów reklamowych zależy od dwóch elementów. Pierwszym z nich jest projekt, który będzie funkcjonalny, estetyczny, a jednocześnie ciekawy i zapadający w pamięć. Natomiast drugi to wysoka jakość ich wykonania w formie fizycznej. Tylko drukowanie materiałów reklamowych przy użyciu dobrego sprzętu oraz surowców może zapewnić ten odpowiedni poziom realizacji.

 

Nasza drukarnia materiałów reklamowych wykona dla Ciebie ulotki, katalogi, banery czy etykiety. Dodatkowo ze względu na zróżnicowanie usług naszym grafikom zlecisz projektowanie etykiet czy folderów, które później zostaną wydrukowane. Wszystko to, czego potrzebujesz do działań marketingowych, możesz zamówić w jednym miejscu.

 

Druk offsetowy

Druk offsetowy jest sposobem wydruku chętnie wybieranym przez duże firmy oraz klientów zamawiających znaczące nakłady danych materiałów. Ta metoda wymaga odpowiedniego przygotowania i nakładów finansowych. Jednakże przy większych zleceniach ta inwestycja jest zdecydowanie opłacalna, a jednocześnie druki offsetowe charakteryzują się wysoką jakością.

 

Ich wykonanie wymaga jednak czasu. Jeżeli zależy Ci na szybszej realizacji zlecenia, zapoznaj się z możliwościami druku cyfrowego.

 

Druk cyfrowy

Idealnie sprawdza się w przypadku niewielkich ilości materiałów, które trzeba wykonać w krótkim czasie. Drukowanie cyfrowe nie wymaga odpowiedniego przygotowania, co pozwala na utrzymanie niskich kosztów produkcji. Jednocześnie uzyskana jakość jest bardzo dobra, co wiele osób przekonuje do tego, by postawić na druk cyfrowy. Ulotki wykonane za jego pośrednictwem będą wyglądały schludnie i porządnie. Z tej techniki chętnie korzystają mniejsze przedsiębiorstwa.

 

Drukowanie cyfrowe daje również możliwość personalizacji poszczególnych wydruków, czego nie można zrobić w przypadku techniki offset.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • oferujemy drukowanie cyfrowe i druki offsetowe w konkurencyjnych oraz uczciwych cenach
  • korzystamy z wysokiej jakości sprzętu
  • pomagamy klientom w podjęciu decyzji, objaśniając różnice między wariantami i przedstawiając wszystkie „za” i „przeciw”
  • dajemy możliwość kompleksowej realizacji zlecenia – od projektowania poszczególnych elementów brandu po druk materiałów reklamowych
  • szanujemy czas klienta - wykonujemy swoje zadania terminowo
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nasze realizacje są zawsze na najwyższym poziomie

 

Zamów swoje materiały reklamowe

Zadzwoń lub skontaktuj się e-mailowo, aby zamówić wydruki dla swojej firmy. Powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i dopytaj o wszystkie szczegóły związane z usługą. Odpowiemy na wszystkie pytania i w razie potrzeby doradzimy odpowiednie rozwiązania.

 

Nie wiesz czy projekty i wydruki materiałów reklamowych spełnią Twoje potrzeby? Sprawdź nasze przykładowe realizacje.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR