Etykiety

Drukowanie etykiet

Etykiety umieszczane na towarach spełniają kilka funkcji. Jedną z najbardziej oczywistych jest informowanie klientów o składzie produktu i jego sposobie użycia. Jednak dobre zaprojektowanie naklejek i drukowanie etykiet na odpowiednim materiale, może pomóc budować pozytywne skojarzenia związane z produktem.

 

Takie detale naprawdę mają znaczenie i nie jest to stwierdzenie na wyrost. Nieczytelny wydruk czy etykieta niedostosowana do warunków użytkowania produktu będzie niekorzystnie wpływać na jego odbiór. W niektórych branżach (kosmetyki, żywność) czytanie etykiet jest bardzo popularne. W ich przypadku trudna do odczytania naklejka na produkcie może skutkować rezygnacją z zakupu.

 

Zamów usługę drukowania etykiet

Nasza firma wykona dla Ciebie etykiety dla wielu typów towarów. Wydruki wykonujemy według wskazówek klienta, jednak możesz liczyć także na nasze porady. Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu etykiet, jak i wykonywaniu wydruków. Chętnie podzielimy się tą wiedzą, jeśli tylko będziesz jej potrzebować.

 

Nasza oferta obejmuje drukowanie etykiet samoprzylepnych na rolce. Zrealizujemy nawet najbardziej wymagające projekty z pełnym uszlachetnieniem takim jak lakierowanie UV, kolory PANTONE, cold stamping, laminacja matowa, połyskująca i soft touch, zmienne dane, lakiery strukturalne 3D, wybiórcze oraz wiele innych. Wykonujemy również etykiety transparentne na opakowania szklane i tworzywa sztuczne

 

Przed wykonaniem zlecenia ustalamy wszystkie szczegóły związane z jakością wydruku czy wielkością zamówienia. Od tych czynników zależy również cena usługi. Właśnie dlatego zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR