Drukowanie kalendarzy

Personalizowane kalendarze są jednym z tych gadżetów, które warto stworzyć dla swojej firmy. To nie tylko dobry prezent dla partnerów biznesowych, ale także pracowników. Kalendarze firmowe stanowią praktyczne narzędzie pracy, a jednocześnie są doskonałym nośnikiem reklamy. Przy stosunkowo niskim koszcie uzyskujesz dyskretną i całoroczną promocję Twojego biznesu.

 

Druk kalendarzy na zamówienie

Wszystkie projekty są realizowane na specjalne zamówienie klienta. Nasza drukarnia kalendarzy przystępuje do wykonywania zlecenia po ustaleniu, jakiego produktu potrzebujesz. Oferujemy kalendarze ścienne, stojące, w formie książek oraz wiele innych.

 

To Ty wybierasz ich format, układ przestrzenny czy kolorystykę. Dodatkowo druk kalendarzy realizujemy na wskazanym rodzaju papieru. W ten sposób możesz dostosować terminarz do potrzeb swoich pracowników. Dodatkowo wygląd kalendarza przystosujemy do wizerunku Twojego brandu.

 

Jak zamówić druk kalendarzy?

Nie musisz wypełniać skomplikowanych formularzy. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Wszystkie szczegóły zamówienia ustalimy w wygodny dla Ciebie sposób. Podczas kontaktu przedstawimy kosztorys, a także określimy czas potrzebny na drukowanie kalendarzy.

 

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia wiesz wszystko, co jest potrzebne do podjęcia ostatecznej decyzji. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Nasi pracownicy odpowiedzą także na wszystkie pytania dotyczące oferty.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy specjalistami, którzy wykonują wszelakie projekty marketingowe oraz druki. Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość produktu. Dbamy o to, by stworzone kalendarze reklamowe były jak najlepszą wizytówką i reklamą Twojej firmy.

 

Jednocześnie zapewniamy dobre ceny oraz stosunkowo szybkie terminy realizacji. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Właśnie dlatego zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie - bez względu na to, jak skomplikowane jest otrzymane zlecenie.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR