Opakowania

Projektowanie opakowań

Klient, kupując produkt, zwraca na szereg różnych aspektów. Istotna jest nie tylko jego funkcjonalność czy cena, ale także wygląd. Prawdą jest, że kupujemy również oczami. Konsument ocenia warstwę wizualną produktu – chętniej kupi ten, który jest bardziej estetyczny. Gdy nie masz zespołu, który może wykonać takie prace, zleć projekty graficzne opakowań swoich produktów naszej firmie.

 

Wiele osób jest wzrokowcami. W tej grupie znajdą się tacy, którzy nie zapamiętają nazwy Twojego produktu, ale będą poszukiwać go w sklepach po jego pudełku. Nie znajdą go, gdy będzie ono podobne do innych, które już są obecne na rynku. Projekt opakowania musi być unikalny i właśnie zgodnie z tą zasadą tworzymy nasze prace.

 

Projektowanie graficzne opakowań dla firmy

Budowanie marki polega m.in. na spójnej komunikacji wizualnej. Stworzymy propozycje, które będą współgrały z Twoim logiem, motywami używanymi w social mediach czy innymi charakterystycznymi elementami. Zadbamy o to, by klient powiązał z marką widziane na półkach opakowania. Projektowanie zawsze poprzedzamy wstępną konsultacją. To ten moment, w którym poznajemy Twoją markę oraz oczekiwania wobec naszej pracy. Dopiero później przechodzimy do procesu twórczego, jakim jest projektowanie opakowań.

 

Jeśli chcesz, by Twoje produkty wyróżniały się i zapadały w pamięć klienta, skorzystaj z naszych usług. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i podchodzimy do jego realizacji z należytą starannością. Projektowanie graficzne opakowań to tylko jedna z usług, którą oferujemy. Tworząc swój brand od zera, możesz zlecić nam także projektowanie logo czy ulotek.

 

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby poznać szczegóły realizacji zlecenia i otrzymać szczegółową wycenę za projektowanie opakowań. Trójmiasto (a konkretnie Gdańsk) to miejsce, w którym znajduje się firma, jednak współpracujemy z markami z całej Polski i świata. Nie ma znaczenia, jak duży jest Twój biznes – dla każdego klienta jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązanie.

Tagi : projektowanie opakowań Gdańsk, design opakowań Gdańsk, projekty opakowań Gdańsk, opakowania projektowanie Gdańsk, projektowanie opakowań kartonowych Gdańsk, projekt opakowania produktu Gdańsk, pożyczki unijne na start opole, pożyczki unijne na start Opole, pożyczki unijne na start opolskie, tillfälligt organ herning, yrkesutbildning svetsare, usg stawów Szczecin,

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR