Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne

Umiejętność pracy z właściwym programem to tylko jeden z elementów składających się na dobre ilustracje. Projektowanie graficzne wymaga łączenia kreatywności i wiedzy z zakresu marketingu oraz brandingu. Nasz zespół składa się z prawdziwych specjalistów, którzy stworzą niepowtarzalne i zapadające w pamięć projekty graficzne. Sprawdź, dlaczego warto zlecić ich wykonanie fachowcom oraz co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Jakie grafiki możemy zaprojektować?

W naszej ofercie znajdziesz usługi projektowania:

 • opakowań
 • ulotek
 • logo
 • wizytówek
 • folderów
 • etykiet

 

Jednocześnie większość tych projektów możesz od razu wykonać w formie fizycznej, zlecając nam np. drukowanie ulotek.

 

Napisz do nas, jeśli potrzebujesz grafik, które zostaną wykorzystane w innych celach. Jeśli będziemy w stanie zrealizować takie zlecenie, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

 

Korzyści płynące ze współpracy z profesjonalistami

Zastanawiasz się, czy warto zlecić zewnętrznej firmie wykonanie grafik dla swojej marki? Zobacz, jakie są plusy takiego rozwiązania:

 • twoje zlecenie zostanie przygotowane zgodnie z wszelkimi zasadami projektowania graficznego. Pozwalają one przygotować grafiki wysokiej jakości nadające się do druku
 • grafik stworzy projekt, który jednocześnie będzie elementem budowania brandingu. Dostosuje go charakterem i wyglądem do wizerunku Twojej marki
 • otrzymujesz fachowe wsparcie i porady. Nie musisz wiedzieć, jak powinien wyglądać Twój projekt – wypracujesz go wspólnie z grafikami
 • zlecenie zostanie zrealizowane w ustalonej cenie i dostarczone w umówionym terminie
 • zamówiona grafika projektowa trafi do Ciebie w odpowiednich formatach, dzięki którym bez problemu umieścisz je na swoich gadżetach reklamowych i drukach.

 

Jak wygląda proces projektowania grafiki?

Wstępny etap prac to rozmowa z klientem Badamy potrzeby, sprawdzamy oczekiwania oraz słuchamy ewentualnych pomysłów. Następnie przechodzimy do przedstawienia naszej wizji projektu. W trakcie takiej konwersacji ustalamy co i w jaki sposób ma zostać wykonane.

 

Następnie specjaliści zabierają się za projektowanie grafiki. Pracują nad nią tak długo, aż uzyskają satysfakcjonujący dla klienta efekt. Dopiero jego akceptacja jest ostateczną zgodą na zakończenie tego etapu prac.

 

Na samym końcu, gdy mamy pewność, że projekt został wykonany w odpowiedni sposób, przekazujemy go klientowi.

 

Zamów projekty graficzne dla swojej firmy

Dla nas nie ma znaczenia jak duża jest Twoja firma lub gdzie mieści się jej siedziba. Jesteśmy agencją z Trójmiasta, ale obsługujemy biznesy na terenie całego świata. Wszystkie szczegóły bez problemu ustalimy kontaktując się telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty e-mail.

 

Gwarantujemy wysokiej jakości projekty graficzne, w dobrych cenach oraz realizowane na czas. Jeśli właśnie budujesz swoją firmę od podstaw, stworzymy dla Ciebie całą identyfikację wizualną marki. Dzięki temu zachowasz spójność jej wszystkich elementów. Sprawdź nasze przykładowe realizacje i zobacz jakie projekty tworzymy dla naszych klientów.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR