Drukowanie ulotek

Ulotka to tani i prosty sposób na zareklamowanie swoich usług lub produktów. Odpowiedni projekt powinien uwzględniać wszystkie niezbędne informacje, a jednocześnie być atrakcyjny wizualnie. Jednak druk ulotek jest równie ważny, gdyż słaba jakość wydruku uniemożliwi odbiorcy ich prawidłowe odczytanie. Na dodatek może spowodować, że sama firma będzie kojarzona z niską jakością. Bardzo często dzięki ulotkom klient po raz pierwszy styka się z Twoją firmą. Warto zadbać o to, by jego pierwsze wrażenie było pozytywne.

 

Jak wygląda proces wydruku ulotki?

Absolutnie niezbędny jest projekt. Wykorzystaj własny lub zleć nam jego wykonanie. Projektowanie ulotek to jedna z usług w naszej ofercie. Profesjonalny grafik stworzy broszurę i od razu dostosuje ją do wymogów druku.

 

Następnie należy wybrać format ulotki, rodzaj papieru, kolorystykę, wykończenie i wskazać wielkość nakładu. Drukujemy na papierze kredowym w wersji matowej lub błyszczącej, w całej palecie kolorystycznej i standardowych formatach od A7 do A4. Jeśli nie wiesz jakie parametry druku będą najlepsze, możesz skorzystać z fachowej porady naszych pracowników.

 

Po ustaleniu szczegółów realizacji zlecenia następuje drukowanie ulotek w zamówionej przez Ciebie ilości.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • w jednym miejscu możesz zlecić projektowanie oraz wydruk ulotek
  • mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji takich zleceń
  • dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu drukowanie ulotki przebiega sprawnie i pozwala na szybką realizację zlecenia
  • oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług

 

Zamów druk ulotki

Sprawdź nasze dane kontaktowe i złóż zamówienie dla Twojej firmy. O wszystkie szczegóły możesz dopytać naszych konsultantów podczas kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Drukarnia wykonuje ulotki zarówno dla dużych, jak i małych firm. Dla wszystkich przedsiębiorców staramy się zaproponować satysfakcjonujące rozwiązania, które pozwolą na spełnienie ich oczekiwań.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR