webdesigning

Projektowanie stron www

Strona internetowa obecnie to coś więcej niż witryna, która pozwala klientom zapoznać się ofertą firmy. Za jej pośrednictwem można budować wizerunek eksperta, gromadzić społeczność, sprzedawać swoje usługi. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz i jaki projekt strony internetowej postanowisz zamówić. Wykonujemy m.in.:

  • strony sprzedażowe dla sklepów internetowych
  • blogi firmowe
  • strony-wizytówki
  • witryny ofertowe
  • landing page

oraz wiele innych typów samodzielnych stron i podstron.

 

Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową?

Coraz więcej osób poszukuje produktów i usług za pośrednictwem internetu. Sprawdzają opinie, zadają pytania na różnego typu forach lub grupach. Mając swoje własne miejsce w sieci dajesz, im możliwość sprawdzenia wielu rzeczy u źródła - czyli na twojej witrynie.

 

Na stronie www możesz umieścić także szczegółowe informacje dotyczące Twojej marki oraz oferty. Tych danych nie jesteś w stanie zamieścić w ulotce czy katalogu ze względu na ich ograniczony format. Z tego powodu przedsiębiorstwom zaleca się tworzenie stron www i jednoczesne korzystanie z dodatkowych metod reklamy.

 

Za pośrednictwem witryny będziesz także komunikować się ze swoimi odbiorcami oraz realizować strategię content marketingu. Wystarczy zlecić stworzenie strony internetowej z zakładką do blogowania. W tym miejscu zamieścisz przydatne artykuły czy poradniki, które będą mogli przeczytać i skomentować zainteresowani danym tematem (i być może Twoimi usługami).

 

Strona internetowa to możliwość zaoszczędzenia sporej ilości czasu. Wbudowany moduł zamawiania usług lub opłacania ich z góry zmniejsza ilość działań, które ręcznie musiałby sprawdzić i wykonać pracownik. Automatyzacja pracy zarówno w przypadku małych, jak i dużych firm jest bardzo przydatna.

 

Potencjalni odbiorcy usług łatwiej Cię znajdą jeśli masz swoją witrynę. Dodatkowe działania z zakresu pozycjonowania to szansa na to, by właśnie Twoja strona pojawiała się na pierwszych stronach bezpłatnych wyników wyszukiwarki. Profesjonalne projektowanie stron www, które uwzględnia ich optymalizację, wpływa pozytywnie na ten proces. Dzięki temu może wzrosnąć popularność Twoich produktów czy usług.

Webdesign

Zamów projektowanie stron internetowych

Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość, aby zamówić dla swojego biznesu projektowanie strony internetowej. Przed przystąpieniem do realizacji przeprowadzimy rozmowę, w której opowiesz o swoich potrzebach oraz oczekiwaniach wobec strony. Nie wiesz, jak powinna wyglądać witryna firmowa? Nie ma problemu – dobierzemy takie rozwiązanie, które będzie odpowiednie dla Twojego biznesu.

 

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego projektowanie stron www zawsze odbywa się przy jego udziale. Pracujemy nad projektem do momentu uzyskania 100% zadowolenia i uzyskania ostatecznej akceptacji. Dopiero pozytywna ocena klienta zamyka proces realizacji.

 

Skorzystaj z pomocy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki nam Twoja strona będzie spójna z ogólnym wizerunkiem marki.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR