Co powinieneś wiedzieć

O naszej firmie

Jesteśmy agencją marketingową, która od kilku lat realizuje dla klientów różnego typu projekty reklamowe. Nie ma dla nas znaczenia czy Twoja firma jest mała, czy duża – każde zlecenie traktujemy priorytetowo i dbamy o jakość jego wykonania. Unikamy schematycznych i szablonowych rozwiązań, które każdy widział już setki razy. Zawsze staramy się doradzić klientowi – zwłaszcza wtedy, gdy nie ma swoich pomysłów, które mógłby skonfrontować z naszą wiedzą i doświadczeniem.

bear-agency
designing

Twój sukces to nasz sukces

Pochodzimy z Trójmiasta, ale świadczymy usługi dla firm z całego świata. To zainteresowanie zagranicznych przedsiębiorstw wynika przede wszystkim z wysokiej jakości dostarczanych prac, atrakcyjnych cen oraz profesjonalnej obsługi. Powierzając zlecenia agencji BEAR, zyskujesz także pewność, że zostaną wykonane w terminie i zgodnie z ustaleniami.

Jak działamy

Rozmowa z klientem

Rozmowa z klientem

Zaczynamy od poznania Twojej firmy. Musimy wiedzieć, czym się zajmujesz, co oferujesz klientom, jak chcesz, aby marka była odbierana. Dokładny wywiad sprawia, że projektowanie jest zdecydowanie prostsze i pozwala lepiej dopasować projekt do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Tworzenie wstępnych pomysłów

Tworzenie wstępnych pomysłów

Na tym etapie wykorzystujemy całą naszą wiedzę i umiejętności dotyczące projektowania graficznego. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy kilka propozycji lub wykonamy jedną. Efektem prac jest wstępny projekt oraz jego poszczególne elementy.

Prezentacja efektów

Prezentacja efektów

Gdy już nasz grafik zakończy proces twórczy, kontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia rezultatów naszej pracy. Nad zleceniem pracujemy tak długo, aż uzyskamy pożądany przez Ciebie efekt Każdy projekt jest dla nas ważny i podchodzimy do niego tak, jakby było to projektowanie graficzne dla naszej firmy.

Akceptacja projektu

Akceptacja projektu

Po prezentacji efektów naszych prac następuje moment, w którym musisz podjąć decyzję czy projekt jest gotowy przy będziemy jeszcze wdrażali poprawki.

Wdrożenie

Wdrożenie

Po akceptacji wdrażamy projekt w życie.

Zaufali nam

Wszystkie nasze projekty nierozerwalnie wiążą się marką, dla której są przygotowywane. Wykonujemy je zawsze na zamówienie konkretnego klienta i właśnie dlatego są unikalne i niepowtarzalne. Poniżej prezentujemy listę klientów, dla których mieliśmy przyjemność realizować różnego typu zlecenia:

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR