Etykiety

Projektowanie etykiet

Każda etykieta produktu jest świetnym narzędziem do budowy brandu. Musi być jednak przemyślanym projektem, który będzie współgrał z ogólnym wizerunkiem marki. W ten sposób klienci będą kojarzyć nie tylko Twoje konkretne produkty, ale także firmę. Etap wprowadzania produktu na rynek, który obejmuje projektowanie etykiety, należy traktować równie poważne jak wszystkie inne.

 

Dobra etykieta powinna być:

  • czytelna – to szczególnie ważne w branży beauty, w przypadku żywności czy suplementów
  • dostosowana do warunków używania produktu – papierowa etykieta niespecjalnie sprawdzi się na szamponie, który zazwyczaj jest trzymany pod prysznicem estetyczna
  • nawiązująca wizualnie do logo firmy lub kolorów ustalonych w identyfikacji wizualnej marki

 

Jako agencja marketingowa doskonale znamy i rozumiemy mechanizmy rynkowe. Powierzając nam projektowanie etykiet, możesz liczyć na zrealizowanie Twoich pomysłów, ale także wykonanie całej pracy od zera. Samodzielnie ustalimy, jak powinna wyglądać etykieta produktu, aby była ona spójna z marką.

 

Projektowanie etykiety – jak to wygląda?

Zawsze pierwszym krokiem naszej pracy jest ustalenie, czego potrzebujesz i oczekujesz. Rozmawiamy o projekcie oraz sugerujemy właściwe rozwiązania. Jeśli masz już swój pomysł, dokonamy jego analizy i opowiemy, jak możemy go wykonać. Po ustaleniu wszystkich szczegółów nasi specjaliści przystępują do graficznej realizacji projektu. Otrzymasz go w postaci plików gotowych do wydruku.

 

Jeśli chcesz, drukowanie etykiet możesz wykonać u nas. Znamy już Twoje oczekiwania, więc masz wówczas pewność, że zlecenie zostanie wykonane poprawnie. Projekty oraz wydruki są elementami komunikacji Twojej marki z otoczeniem. Warto działać w przemyślany sposób na różnych płaszczyznach, a my jako specjaliści możemy zająć się całym procesem – od projektu po produkcję.

 

Skontaktuj się z nami

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Zadzwoń lub wyślij wiadomość, aby otrzymać więcej informacji na temat naszych usług. Zachęcamy także do obejrzenia dotychczasowych realizacji. Być może przekonają Cię do złożenia zamówienia i zaprojektowania swoich etykiet w agencji marketingowej BEAR.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR