Wizytówki

Projektowanie wizytówek

Prowadząc firmę, nie można zapomnieć o stworzeniu wizytówki. Projekt powinien być spójny i zgodny z kolorystyką oraz charakterem brandu. Często klient po raz pierwszy spotyka się z Twoją marką właśnie za sprawą wizytówki. Pierwsze wrażenie bywa kluczowe i właśnie dlatego jej wygląd jest tak ważny.

 

Każdy projekt rozpoczynamy od ustalenia, jakie mają być wymiary wizytówki. To one będą warunkowały nasze dalsze poczynania. Realizujemy zarówno projekty w standardowych rozmiarach, jak i tych spersonalizowanych.

 

Zlecony projekt wizytówki zostaje dopasowany do brandu oraz specyfiki branży. Zwłaszcza w przypadku biznesów świadczących usługi kreatywne, oryginalność w tym tworzeniu materiałów firmowych pozwala dodatkowo wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Przy tym doskonale wiemy, że lepsze bywa wrogiem dobrego. Przede wszystkim naszym celem jest projektowanie wizytówek, które są użyteczne. Każdy projekt zostaje także przystosowany do druku i zawiera stosowne marginesy. Po jego otrzymaniu możesz od razu udać się do punktu, któremu zlecisz realizację wydruków.

 

Jak może wyglądać Twoja wizytówka?

Najprostsza odpowiedź brzmi: dokładnie tak, jak chcesz. Wspólnie pracujemy nad tym, by wizytówka firmy spełniała wszystkie Twoje wymagania. Uzgadniamy kolory, fonty oraz informacje, które zostaną na niej zawarte.

 

Zdarza się, że projekt wymaga użycia specjalnych technik poligraficznych, aby dobrze wyglądał na papierze. To znacznie wpływa na koszty wydruku, dlatego przed przystąpieniem do graficznego opracowania, przedstawimy Ci wszystkie „za” i „przeciw”. Zaprojektuj wizytówkę razem z nami. Zyskasz pewność, że spełni Twoje wymagania i jej wykonanie nie pociągnie za sobą nieprzewidzianych wydatków.

 

Bez trudu wykonamy zarówno klasyczne, jak i nietuzinkowe projekty. Tworzenie wizytówek zawsze poprzedzamy rozmową z klientem. Musimy wiedzieć, czym się zajmuje, aby zaproponować satysfakcjonujące rozwiązania.

 

Chcesz zamówić projekty wizytówek dla całej firmy, które będą różniły się detalami (np. w zależności od działu)? Nie ma problemu. Stworzymy spójne rozwiązanie, które dodatkowo spersonalizujemy.

 

Zaprojektuj wizytówkę z naszą pomocą

Jesteśmy agencją marketingową, której pracownicy mają nie tylko stosowne umiejętności, ale także wiedzę z zakresu brandingu. Wiemy co zrobić, aby poprzez takie małe elementy budować odpowiedni wizerunek Twojej marki.

 

Wyślij wiadomość lub zadzwoń, by zamówić projektowanie wizytówek dla Twojej firmy. Po podaniu niezbędnych informacji dokonamy indywidualnej wyceny zlecenia.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR