Drukowanie katalogów

Prezentacja oferty może odbywać się w różny sposób. Popularne jest wykorzystywanie do tego strony internetowej, która bez problemu pomieści wszystkie ważne informacje na ten temat. Natomiast poza światem wirtualnym bardzo dobrze sprawdzają się katalogi reklamowe. Na ich stronach można uwzględnić wystarczająco dużo danych, aby zapoznać zainteresowanych z ofertą Twojej firmy. Druk katalogów reklamowych warto zlecić przed różnego typu eventami. Foldery zazwyczaj można dołączyć do pakietów uczestników lub wręczyć w trakcie rozmowy na stoisku.

 

Jak wygląda proces drukowania katalogów?

Pierwszym krokiem jest dostarczenie projektu. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz zlecić nam projektowanie folderów. Graficy dostosują katalogi do Twoich potrzeb i wymagań związanych z identyfikacją wizualną brandu. Następnie ustalimy szczegóły dotyczące zadruku. Wskażesz rodzaj papieru i jego wykończenia, sposób łączenia czy preferowaną technologię druku. Nasi doradcy pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

 

Na samym końcu nastąpi drukowanie katalogów reklamowych. Czas realizacji usługi jest zależny od wielu czynników, m.in. wielkości zamówienia.

 

Dlaczego warto zamówić katalogi dla swojej firmy?

  • wydruk katalogów jest stosunkowo tanim sposobem na reklamę
  • foldery reklamowe można wykorzystać na szereg różnych sposobów – podczas targów, spotkań dla partnerów itp.
  • odpowiednio zaplanowane katalogi będą wspierać budowanie brandu i konkretnych skojarzeń dotyczących marki
  • wykonane na trwałym papierze i odpowiednio zabezpieczone są bardzo trwałym nośnikiem reklamy

 

Skontaktuj się z nami

Zamów dla swojej firmy katalogi reklamowe. Druk wykonamy zgodnie z ustaleniami, które poczynimy w trakcie kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Twoje katalogi wykonuje drukarnia z wieloletnim doświadczeniem w branży, więc nie musisz obawiać się o końcowy efekt.

 

Wykonujemy nawet bardzo skomplikowane i nietypowe zlecenia. Zadzwoń i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Bear Zainteresowała Cię nasza oferta?

ul. Beniowskiego 11a/13
80-382 Gdańsk

+48 695 936 742

office@bearagency.pl

NIP: 578-296-17-32
REGON: 146759884

BEAR